KONST / Litografier / Färglitografi 15507327
nr 1550 7327
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Signerad, numrerad 4476/5000, komposition. Färglitografi, bildmått: 56x40 cm, yttermått inklusive ram: 67x52 cm
Kondition: skadad ram
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 3 juli 2023
kl 20:20:21
28/6 23:14:29
500 kr
30/6 14:50:01